Listopad 2012

Testování kosmetiky

30. listopadu 2012 v 18:13 | Elena |  Týrání zvířat

Takový hnusárny. Je to někdy tak jen pro testování kosmetiky a všeho možného. Testování kosmetiky na zvířatech je opravdu strašné:
Například šampóny se testují na kočkách(a nejen nich),šampon se jim vleje do očí a čeká se na reakce,většinou jim svážou tlapky a dokonce jim oční víčka připevní,aby s nima nemohly mrkat!!Někdy se jim vyholí kůže a přípravek se aplikuje stále dokola až do krve!
Vážně díky. Elena

Samota...

30. listopadu 2012 v 17:56 | Elena |  Téma týdne
Takže téma týdne je "Samota". Co to vlastně samota je? Jsou dva druhy samoty. Když někdo řekne "Jsem sám." V jakém to myslí smyslu?Může to myslet v těchto dvou věcech:
1. ROZVODOVÁ/ROZCHODOVÁ SAMOTA
Ta je ve smyslu, že se někdo s někým rozvedl/rozešel. Je to nepříjemná věc. Prošla jsem si tím jako mladší. Rodiče se rozvedli a já se nedávno rozešla s klukem. Obojí je takové smutné a brečí se u ní. Nebo aspoň já u ní dost brečela.
2. NORMÁLNÍ SAMOTA
No tak tuhle samotu znám víc než dobře. Je taková divná. Jsem vždy, tak sklíčená v strachu a bojím se. Musim mít hudbu na plný pecky, abych jí přeslechla tu samotu. Někdo má samotu samozřejmě rád, ale já mezi ně moc nepatřím. Já jí mám ráda jen v případě, že jsem naštvaná.

To je asi vše k tomuto tématu. Díky za přečtení Elena

Týrání zvířat

27. listopadu 2012 v 20:51 | Elena |  Týrání zvířat
Ahoj, takže jelikož mám ráda zvířata, tak jsem určitě proti jejich týrání.
Já osobně bych zvířata týrat nemohla a představte si ten kdo je týrá nebo jim to nevadí, že jste v kůži toho zvířete co týráte. Jak byste se cítili, když by do vás někdo tloukl, nedal vám jíst, pít a byli by jste zavření v malé klícce, kde byste se museli zároveň venčit, protože vás nikdo nepustí ven. Uvědomte si, že když je týráte bolí je to víc než si myslíte? Víte proč? Protože ty zvířata si myslí, že je máme rádi, že je nezklameme a některá zvířata vám nic neudělají ani potom co je budete týrat, protože oni nechápou proč je bijete. Oni si myslí, že to je něco co je prostě pro ně dobré. Až když je to začne bolet, tak jim dojde, že je zlobíte.
Jestli nevíte jestli byste snesli týrání zvířat. koukněte se na google obrázky a zjistíte to.

Díky za přečtení. Elena

Reklamy

27. listopadu 2012 v 20:34 | Elena |  Reklamy
Tak tady máte prostor, kde můžete vkládat své reklamy.

Elena

Pravidla

27. listopadu 2012 v 20:32 | Elena |  Důležité!! Určitě přečíst!!
Ahojda,
takže jak jste si určitě všimli, tak jsem smazala všechny rubriky a články co tu byli. Dlouho jsem přemýšlela o tom jak by měl tenhle blog vypadat. Rozhodla jsem se, tak že tu budou nějaká pravidla, která se by se měli dodržovat. Já doufám, že tady se budou dodržovat a tay jsou:

1. Nemluvit sprostě
2. Nenadávat za určité články
3. Neurážet jiné
4. Nemachrovat
5. Nedělejte si reklamy do komentářů (bude tu taková rubrika na reklamy)

Toto jsou ta pravidla. Víc po Vás nechci. Ještě k rubrice na reklamy. Až tady bude, tak do komentářů si budete psát odkazy na blogy a nechci tam žádné nadávky a urážení, že ten a ten blog je hnusnej atd.

Díky za pochopení Elena